REGENERACJA TUSZY Z GŁOWICĄ DRUKUJĄCĄ

Wszystkie wkłady napełniamy najlepszymi surowcami. Na każdy tusz czy toner poddany regeneracji udzielamy gwarancji jakości . 

90% - nawet tyle możesz zaoszczędzić na materiałach eksploatacyjnych do swojej drukarki. Wystarczy, że skorzystasz z możliwości regeneracji pustych pojemników. Mamy w  tej dziedzinie ogromną wiedzę i bogate doświadczenie, które sięga 2007 roku.

Wybierając regenerację znacznie obniżysz koszty eksploatacji zachowując jednocześnie wysoką jakość wydruków.

Każdy przywrócony do użytku zbiornik jest napełniany do maksymalnej pojemności najlepszymi surowcami. Następnie poddajemy go testom na sprzęcie, do którego jest dedykowany. Twoja satysfakcja z jakości drukowania jest dla nas najważniejsza, dlatego wszystkie zregenerowane tusze i tonery są objęte gwarancją jakości do wyczerpania środka drukującego, czyli tuszu.

W razie uszkodzenia Twojej drukarki z powodu użycia naszego wkładu, naprawimy ją na nasz koszt.​

Oferujemy również bezpłatny dowóz zbiorników do firm i instytucji na terenie Torunia i okolic. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Wówczas nasz przedstawiciel odwiedzi siedzibę Twojej firmy osobiście.

Regenerujemy prawie wszystkie dostępne na rynku tusze. Jeśli na naszej stronie nie znalazłeś swojego modelu, skontaktuj się z nami.